Partnerzy

Jesteśmy partnerami biznesowymi z szeregiem firm operujących w branży narzędziowej. Dzięki tej współpracy możemy Państwu zaoferować liczne produkty następujących producentów:

 
Grupa Bosch jest producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. W naszej ofercie dotyczącej tego producenta znajdziecie Państwo profesjonalne narzędzia akumulatorowe, narzędzia elektryczne, narzędzia pneumatyczne, narzędzia pomiarowe.

Metabo jest wiodącym producentem narzędzi przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników. Firma Metabo utrzymuje stały kontakt ze sprzedawcami, w tym z firmą IZR,
oraz z profesjonalistami na budowach, w warsztatach i halach produkcyjnych, aby szybko reagować na potrzeby użytkowników końcowych.

W ciągu ostatnich 20 lat firma KWH Mirka stała się jednym z największych w świecie producentów materiałów ściernych dla rynku...czytaj dalej

Yale (CMCO COLUMBUS McKinnon) to producent oferujący szeroką gamę podnośników, dźwigów, wag dźwigowych, wyważarek i urządzeń dźwigowych oraz systemów ruchomych obciążeń.

Alme-Gerima

ALME-GERIMA to producent najwyższej jakości maszyn i urządzeń do ukosowania oraz zaokrąglania krawędzi blach.

Dynabrade

Dynabrade jest międzynarodowym producentem pneumatycznych narzędzi dla szerokiego zakresu zastosowań technicznych, takich jak: cięcie , szlifowanie ...czytaj dalej

Schuller

Schuller Eh'klar to profesjonalny partner handlowy specjalizujący się narzędziami malarskimi takimi jak ... czytaj dalej

Starmix to jeden z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie oraz odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. W odkurzaczach firmy Starmix wykorzystywane jest wiele innowacyjnych rozwiązań, które zostały opatentowane.

Bessey to producent wysokojakościowych narzędzi mocujących stosowanych w przemyśle stolarskim oraz metalowym.

Steinel to firma, w której ofercie znajdziemy: dmuchawy gorącego powietrza (opalarki), pistolety do klejenia na gorąco oraz czujniki ruchu i lampy z czujnikami. W ofercie Steinel znajdziemy opalarki i pistolety do użytku domowego, jak i profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach.

HERVISA S.A. to renomowany hiszpański producent buław wibracyjnych, wibratorów do betonu i napędów do nich stosowanych.

Collomix to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji mieszarek, od 40 lat oferuje swoim klientom profesjonalne rozwiązania w zakresie dziedzinie technologii mieszania.

Lamigo jest firmą z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisowaniu sprzętu pomiarowego optycznego i laserowego stosowanego w budownictwie, drogownictwie i geodezji.

Gedore to firma, która powstała w Niemczech i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją profesjonalnych narzędzi ręcznych. Bezkompromisowa jakość, przemyślana konstrukcja, stal wysokiej jakości i idealna realizacja to tylko część zasad, które powodują, że narzędzia tego producenta zasługują na najwyższy znak jakości.

Cemont jest to włoska instytucja specjalizująca się w produkcji narzędzi spawalniczych, wysokonapięciowych ładowarek oraz...czytaj dalej

Rubi to firma zajmująca się projektowaniem, wytwarzaniem, dystrybucją maszyn i narzędzi budowlanych, a w szczególności sprzętu niezbędnego do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych.

Fogo to producent Polskich agregatów przenośnych, stacjonarnych oraz pomp do różnego rodzaju wód. Wysokiej jakości produkty umożliwiają łatwe i przyjemne korzystanie.

Endress to producent agregatów prądotwórczych, agregatów spawalniczych, nagrzewnic, masztów oświetleniowych i motopomp. Rożnorodność produktów pozwala na precyzyjne dobrane wybranego modelu według indywidualnego klienta.

Gesipa to międzynarodowy producent elementów złącznych: różnego rodzaju nitów i nitonakrętek oraz narzędzi do nitowania (w tym nitownice ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe).

Mecatraction projektuje, opracowuje i produkuje pełną gamę komponentów do przemysłowych połączeń elektrycznych, takich jak: urządzenia zaciskające, izolowane i nieizolowane zaciski, okucia, uziemienie, rurkowe końcówki kablowe i tuleje miedziane.