Firma Firma

IZR - przedsiębiorstwo techniczno-handlowe

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą profesjonalne narzędzia i usługi dla branży przemysłowej. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa. Celem naszej firmy jest nie tylko dostarczanie samego narzędzia, ale również pełnego wsparcia i rozwiązania technicznego. Nasi sprawdzeni i doświadczeni pracownicy zawsze służą Klientom profesjonalną obsługą i pomocą. Zawodowe podejście do pracy i rozwoju firmy oraz zaangażowanie naszej kadry na każdym etapie obsługi pozwala nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

Oferta

Zdajemy sobie sprawę z tego, że naszymi klientami są profesjonaliści, dlatego zapewniamy im profesjonalne rozwiązania. W IZR oferujemy szeroki asortyment produktów dla przemysłu, jak i zarówno pełen zakres fachowej, kompleksowej obsługi. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę i zapewniamy wysoką jakość usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Opieramy swoją działalność na produktach posiadających najwyższy stosunek jakości do ceny. Z tego powodu prowadzimy ciągłą selekcję dostarczanych przez nas narzędzi. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę oraz profesjonalny serwis.

Pracownicy

Wiedząc, że o wartości firmy decydują jej pracownicy. Dlatego pracują u nas sprawdzeni i doświadczeni fachowcy charakteryzujący się dużym zaangażowaniem i rozległą wiedzą techniczną. Nasza kadra zawsze służy Klientom radą i pomocą. Dbamy, aby wyróżniała się dużą kulturą osobistą i szerokim zakresem wiedzy. Umożliwiamy więc naszym pracownikom ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji.