Partnerzy Partnerzy
Bosch

Grupa Bosch jest producentem techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. W naszej ofercie dotyczącej tego producenta znajdziecie Państwo profesjonalne narzędzia akumulatorowe, narzędzia elektryczne, narzędzia pneumatyczne, narzędzia pomiarowe.

Metabo

Metabo jest wiodącym producentem narzędzi przeznaczonych dla profesjonalnych użytkowników. Firma Metabo utrzymuje stały kontakt ze sprzedawcami, w tym z firmą IZR,
oraz z profesjonalistami na budowach, w warsztatach i halach produkcyjnych, aby szybko reagować na potrzeby użytkowników końcowych.

Mirka

W ciągu ostatnich 20 lat firma KWH Mirka stała się jednym z największych w świecie producentów materiałów ściernych dla rynku motoryzacyjnego, drzewnego i tworzyw sztucznych. IZR jako dystrybutor tych wyrobów w Polsce ma swój niemały wkład w dynamiczny rozwój sprzedaży tych wyrobów.

Yale

Yale (CMCO COLUMBUS McKinnon) to producent oferujący szeroką gamę podnośników, dźwigów, wag dźwigowych, wyważarek i urządzeń dźwigowych oraz systemów ruchomych obciążeń.

Dynabrade

Dynabrade to międzynarodowy lider w produkcji maszyn pneumatycznych do blacharstwa i lakiernictwa. Jest producentem pneumatycznych narzędzi dla szerokiego zakresu zastosowań technicznych, takich jak: cięcie, szlifowanie, polerowanie, piłowanie i usuwanie zadziorów. 

Schuller Eh'klar

Firma Schuller Eh'klar założona została ponad lat temu kojarzy się z właściwą, profesjonalną obsługą klienta oraz najwyższą jakością oferowanych produktów i narzędzi malarskich. 

Bessey

Bessey to producent wysokojakościowych narzędzi mocujących stosowanych w przemyśle stolarskim oraz metalowym.

Steinel

Steinel to firma, w której ofercie znajdziemy: dmuchawy gorącego powietrza (opalarki), pistolety do klejenia na gorąco oraz czujniki ruchu i lampy z czujnikami. W ofercie Steinel znajdziemy opalarki i pistolety do użytku domowego, jak i profesjonalne, do pracy ciągłej w trudnych warunkach.

Gedore

Gedore to firma, która powstała w Niemczech i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją profesjonalnych narzędzi ręcznych. Bezkompromisowa jakość, przemyślana konstrukcja, stal wysokiej jakości i idealna realizacja to tylko część zasad, które powodują, że narzędzia tego producenta zasługują na najwyższy znak jakości.

Gesipa

Gesipa to międzynarodowy producent elementów złącznych: różnego rodzaju nitów i nitonakrętek oraz narzędzi do nitowania (w tym nitownice ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe).

Mecatraction

Mecatraction projektuje, opracowuje i produkuje pełną gamę komponentów do przemysłowych połączeń elektrycznych, takich jak: urządzenia zaciskające, izolowane i nieizolowane zaciski, okucia, uziemienie, rurkowe końcówki kablowe i tuleje miedziane.

Stahlwille

Oferowane narzędzia reprezentują najwyższy poziom jakości rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.